Регіон: Україна

Офіційний інтернет-магазин швейцарських годинників SWATCH (044) 501-57-26, (050) 468-60-99. Замовлення на сайті приймаються цілодобово

ГАРАНТІЯ

Годинники Swatch мають гарантію Swatch Ltd. терміном на 24 (двадцять чотири) місяці з дня покупки.

Міжнародна гарантія Swatch поширюється на недоліки матеріалу і виробничі дефекти, що існують на дату покупки годинників Swatch.

Гарантія має силу тільки в разі, якщо гарантійний талон заповнений повністю і вірно, має дату продажу і штамп офіційного дилера Swatch.

Протягом гарантійного терміну і при наявності гарантійного талона, Ви маєте право на безкоштовне усунення дефектів.

У разі, якщо ремонт Вашого годинника Swatch технічно неможливий або якщо Ви придбали годинник Swatch, корпус якого неможливо відкрити, то Swatch Ltd. гарантує його заміну на годинник Swatch схожою моделі.

Гарантія, при заміні годиника, закінчується через 24 (двадцять чотири) місяці з дня покупки підлягаючого заміні годинника.

Гарантія виробника не поширюється на:

  • термін придатності елементів живлення;природний знос, розрив, старіння (наприклад, подряпини на склі; зміна матеріалу неметалевих ремінців і ланцюжків, таких як шкіра, пластик, тканина, велюр; лущення покриття);
  • будь-які пошкодження будь-яких деталей годинника в результаті неналежного використання, недостатній догляд, недбалість, випадковість (удари, вм'ятини, розчавлювання, розбите скло і т.п.), неправильне використання годинника і недотримання інструкцій з експлуатації, передбачених Swatch Ltd;
  • будь-які пошкодження непрямого характеру або пошкодження, в результаті, наприклад, використання, не функціонування, дефектів або неточності годинників Swatch;
  • Годинники Swatch, з якими проводилися маніпуляції не уповноваженими особами (наприклад, заміна елементів живлення, обслуговування або ремонт) або які мали зміни своїх первинних властивостей без участі Swatch Ltd.

Всі подальші вимоги по відношенню до Swatch Ltd., наприклад, за пошкодження із зазначених вище причин, абсолютно виключені, якщо тільки це не стосується обов'язкових, встановлених законом прав, які може мати споживач по відношенню до виробника.

Вищевказана гарантія виробника не залежить від іншої гарантії, яка може бути передбачена продавцем і за яку він несе одноосібну відповідальність, а також не стосується прав споживача стосовно продавця чи інших обов'язкових, встановлених законом прав, які може мати споживач.

Сервісна служба Swatch Ltd. гарантує належне сервісне обслуговування Вашого годинника SWATCH.

Якщо Ваш годинник потребує уваги, звертайтеся до офіційного дилера Swatch або у авторизований Сервісний Центр SWATCH.

Офіційні представники гарантують обслуговування відповідно до стандартів Swatch Ltd.

У магазинах SWATCH, Ви можете скористатися сервісом: безкоштовно відполірувати скло Вашого годинника.

Також Вам допоможуть замінити батарейку, вкоротити браслет або поміняти ремінець на годиннику SWATCH.

Ви можете звертатися в магазини також з питань гарантійного обслуговування.

Swatch Ltd. 2504 Біль / Швейцарія;

Є зареєстрованим товарним знаком.