Регіон: Україна

Офіційний інтернет-магазин швейцарських годинників SWATCH (044) 501-57-26, (050) 468-60-99. Замовлення на сайті приймаються цілодобово

ДОГЛЯД ЗА ВИРОБАМИ

ДОГЛЯД ЗА ВИРОБАМИ

ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ ГОДИННИКІВ SWATCH:

Сильний удар може привести до того, що годинник втратить свою водонепроникність без вашого відома. Тому, якщо Ви плануєте використовувати годинник під водою (плавання, волога чистка вироба, відвідування душа), важливо регулярно перевіряти їх водонепроникність.


ПЛАВАННЯ: ГОДИННИКА, ШКІРЯНИХ РЕМЕНІВ, БІЖУТЕРІЯ SWATCH

Уникайте контакту з водою і вогкістю, щоб не допустити знебарвлення і деформації браслета.Після плавання завжди промивайте годинник під теплою прісною водою. Морська вода негативно впливає на якість шкіряних виробів і біжутерії. Перед плаванням в морі або басейні знімайте біжутерію або протирайте її, після плавання, вологою тканинною серветкою. Морська і хлорована вода шкідливі для біжутерії і можуть негативно впливати на зовнішній вигляд виробу.


СУШКА МОКРОГО, ШКІРЯНОГО БРАСЛЕТА

Щоб висушити мокрий або вологий браслет, залиште його при кімнатній температурі, можливо навіть в прохолодному місці. Не використовуйте сильний жар.


ТЕМПЕРАТУРА:

Уникайте екстремальних температур (вище 60 або нижче 10 градусів Цельсія), а також різких перепадів температури. Захищайте від спеки: ніколи не кладіть шкіряний ремінець і біжутерію поруч з джерелами тепла (відкритий вогонь, радіатори і т.п.).


ХІМІЧНІ ПРОДУКТИ:

Уникайте прямого контакту з розчинниками, миючими засобами, засобами проти комарів, парфумами, кремами для засмаги та іншими косметичними та хімічними засобами, оскільки вони можуть пошкодити браслет, корпус годинника, скло та інші синтетичні частини годинника і біжутерії Swatch. Пам'ятайте про те, що шкіра є проникним матеріалом. Тому не допускайте контакту шкіряного браслета з жирними речовинами і косметичними продуктами.


ПОПАДАННЯ КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ:

Перед тим, як мити руки або наносити засоби по догляду за тілом (такі як парфуми, спрей для волосся, мило, крем для засмаги або лосьйони), будь ласка, зніміть біжутерію (годинники на шкіряному ремені, інкрустовані кристалами), оскільки всі зазначені вироби можуть завдати шкоди матеріалам, з яких виготовлено виріб, викликати знебарвлення і потускнение кришталю.


ЧИЩЕННЯ РЕМІНЦІВ В ГОДИННИКАХ SWATCH:

Всі браслети (крім шкіряних і тонких ремінців) і всі водонепроникні корпуси годинників слід чистити зубною щіткою з мильною водою, а потім насухо протирати м'якою тканиною.


УДАРОСТІЙКІСТЬ:

Удар може викликати різні зовнішні і внутрішні пошкодження в годиннику. Тому, намагайтеся не допускати ніяких ударів, включаючи термічні. Крім того, уникайте жорстких ударів, які можуть подряпати або іншим чином пошкодити виріб.


МАГНІТНІ ПОЛЯ:

Не ставте годинник на звукові колонки та інші електроприлади з сильним магнітним полем, оскільки це може негативно позначитися на роботі годинника.


ЗАХИСТ ВІД СВІТЛА:

Не залишайте годинник з шкіряними ремінцями і біжутерію під впливом сильного прямого світла (сонячне світло, потужна лампа) протягом тривалого проміжку часу, оскільки це може негативно вплинути на поверхню шкіряного браслета і викликати знебарвлення.


ЗАМІНА ЕЛЕМЕНТА ЖИВЛЕННЯ В ГОДИННИКАХ SWATCH:

НЕ МІНЯЙТЕ БАТАРЕЙКУ САМОСТІЙНО! Несанкціоноване втручання при заміні батарейки може спричинити порушення роботи механізму і позбавлення терміну гарантійного обслуговування. Заміна батарейки в годинниках SWATCH і FLIK FLAK проводиться в будь-якому авторизованому відділені (кіоск, магазин) SWATCH.


ЗАМІНА ДАТИ В ГОДИННИКАХ SWATCH:

Автоматична зміна дати на годиннику Swatch відбувається між 12 ч. Ночі і 4 ч. Ранку. Тому не міняйте дату в цей проміжок часу. Це може спричинити серйозні пошкодження годинникового механізму.


ПОЛІРУВАННЯ СКЛА В ГОДИННИКАХ SWATCH:

Подряпини на органічному склі годинників SWATCH * Ви можете усунути відвідавши будь-який авторизований відділ SWATCH.

* Не полірується скло у годинниках SWATCH декількох модельних рядів:

  • IRONY RETROGRADE, IRONY CHRONO AUTOMATIC - в годиннику встановлено мінеральне скло, яке не піддается поліруванню;
  • CHRONO PLASTIC, SCUBA LIBRE - скло "посаджено" нижче безеля, за рахунок чого може, в процесі полірування, пошкодитися корпус годинника;
  • DIGITAL TOUCH - в годиннику використовується сенсорне скло. Полірування даного скла може спричинити, від нагрівання, пошкодження механізму годинника.