20 черв. 2019
 У Південноафриканський затоці Джеффріс Бей - пройде  один з найбільш захоплюючих етапів в WSL Championship Tour. У 2019 тут пройдуть змагання з серфінгу Corona J-Bay Open.
У новому відеоролику «Bless the Rains», який присвячений Swatch ми бачимо, як учасниця змагань, Кортні Конлог знайомиться зі знаменитими місцями, де проходили змагання з серфінгу в J-Bay.
Змагання J-Bay має велике значення в цьому році тому, що воно відіграє ключову роль в кваліфікації для участі в Олімпійських іграх. У наступному році серфінг буде представлений на Іграх в Токіо, а світові рейтинги визначать 18 з 40 доступних місць по завершенню Чемпіонату 2019 року.
«Bless the Rains» був знятий відео продюсером і режисером Діллоном Чангом. Чудове порівняння між видами дикої природи Південної Африки і плавними поворотами Кортні з її власної дикої стороною, у вигляді рукава з лео-принтом, показує спортсменку, максимально використовує цю чудову точку для серфінгу.
У жіночому чемпіонаті WSL 2019 роки вона займає п'яте місце, а в квітні спортсменка здобула перемогу в Rip Curl Pro Bells Tour.
Ознайомитеся з «Bless the Rains», щоб побачити, як Кортні готується до майбутніх змагань Corona J-Bay Open, які відбудуться в липні.