6 вер. 2020

 

Кот в висоту 7,2 метра, незвичайне обличчя кольору веселки. Лохнеське чудовисько, звір з рогом, а може, в капелюсі. Все це і багато іншого пропонує досліджувати межі сучасного мистецтва дует британських художників Джоан Тетхем і Том О'Салліван.

Використання великих скульптурних об'єктів, живопису і архітектури поряд в поєднанні фотографій і текстів є справжнім перфоменсом сучасного мистецтва.

Татам і О'Салліван закінчили школу мистецтв Глазго і брали участь у виставках на міжнародному рівні, включаючи фестиваль музики і мистецтв в долині Коачелла, а також Венеціанську бієнале.

Кот висотою 7,2 метра, обличчя кольору веселки, чудовисько Лох-Несс прибули у Swatch з новою місією: будьте готові до того, що котячі вуса і шотландська легенда повідомить вам, котра година!

Повертаючись, як мем, нова обмежена колекція творів від Swatch є незвичайним мистецтвом з ноткою абсурду для вашого зап'ястя. У колекції представлені чотири різних моделі, в яких присутній непрямий обмін, серйозні дії і необхідне фокусування, годинник також супроводжує набір квітів, візерунків і форм.

Тим часом, Swatch Art Special DOESTHETICK, є обмеженою колекцією і налічує 2020 штук, які не перестануть спостерігати за вами своїм здивованим обличчям. Разом вони готові до наступної місії, продовжуючи надихати своє оточення.