11 вер. 2022

Із новою колекцією Swatch X Dragon Ball, що присвячена одній із найуспішніших історій в світі аніме, Swatch виходить на новий рівень. Колекція складається з семи барвистих моделей та набору обмеженого випуску, котрі переосмислюють знакових персонажів із Dragon Ball. Навіть ті, хто не дивився Dragon Ball, можуть знати дещо про популярну та захоплюючу історію Гоку та його друзів, котрі боряться, щоб захистити Землю від злодіїв.

Марка Swatch вважає, що її годинники зберігають спогади і привносить в Dragon Ball барвисте, грайливе і зовсім нове забарвлення. На лицьовій та зворотній стороні кожного годинника ви побачите 2 версії або елементи одного й того ж персонажа. Імена персонажів із популярного аніме англійською мовою на верхній петлі спереду, японською мовою на реверсі, а логотип Dragon Ball нанесений на нижню петлю, що відмінно показує рівень деталізації та пристрасті, що були вкладені в цю співпрацю.
Колекція Swatch X Dragon Ball буде доступна в магазинах Swatch та в інтернеті з 25 серпня 2022 року. Випуск Shenron X Swatch Numbered Edition та Shenron X Swatch з 1 жовтня 2022 року.