27 лип. 2022

Swatch Summer of Love.

Summer of Love — колекція, що уособлює суть Swatch і BIOCERAMIC. Вона присвячена 55-річчю фестивалю «Summer of Love», що відбувся 1967 року, в одному з районів Сан-Франциско. Яскрава, неординарна та унікальна колекція представлена п'ятьма моделями, у кожній з яких оригінальні та надзвичайно яскраві стилі ідеально поєднуються з барвистими квітковими принтами та психоделічними мотивами.

Модель FLOWER HOUR несе в собі заряд позитивної енергії, що розповсюджує свої психоделічні вібрації всюди.

Годинник Swatch GO WITH THE 'BOW  виконаний в приглушених відтінках, а в його дизайні присутні елементи, що символізують добро, удачу, енергію та спільне життя у мирі та гармонії.

Носіть квітку на зап'ясті з моделлю Swatch GROOVY LOVE. Чим квітка більша, тим краще.

Просто неймовірний, яскравий та барвистий Swatch COSMIC SHROOM порадує тих, хто любить чудово проводити час. А ще гриб на циферблаті змінює колір свого капелюшка що дня.

Барвистий та стильний годинник Swatch POWER OF PEACE із яскравими рослинами на ремінці символізує використання біоресурсів, отриманих від природи.

В дизайні моделей із Summer of Love відчувається сильна життєстверджуюча позиція та прагнення до свободи. Нова колекція Swatch — це унікальне єднання най яскравіших відтінків, незвичайних дизайнів та інновацій. Кожна модель символізує любов, гармонію і, звичайно ж, свободу!