7 жовт. 2020

Swatch завжди тримав руку на пульсі - з моменту заснування бренду в 1983 році. Зараз лідер швейцарського годинникового виробництва представляє свою останню інновацію: колекцію годинників, виготовлених із матеріалів, отриманих з біо матеріалів.

Це перший раз, в умовах серійного виробництва вдалося замінити всі традиційні біологічними матеріалами. Прем'єра у колекції, яка переносить культовий дизайн перших моделей Swatch в сьогодення, бренд переходить до наступного розділу: BIORELOADED!

Інновації завжди були рушійною силою, що визначає індивідуальність бренду. Колекція «1983» продовжує цю традицію з двома недавно представленими біоматеріалами, отриманими з насіння рицини. Всі компоненти, відповідають високим вимогам якості Swiss Made, які Swatch пред'являє до своєї продукції.

Нове упаковування також встановлює новий стандарт. Матеріал, являє собою інноваційну суміш на основі картопляного крохмалю і крохмалю тапиоки. В результаті упакування, виготовлене ​​за допомогою лиття під тиском, є повністю біорозкладаною і може бути перероблена з паперовими відходами або навіть компостувати прямо вдома.

Ця віха як така заслуговує особливого дизайну: колекція «1983» бере свій початок з перших днів прославленого духу Swatch. Шість моделей пропонують переосмислення перших годинників Swatch і особливу типографіку, створену для вивісок нової штаб-квартири Swatch, не залишаючи сумнівів в тому, що революція Swatch ніколи не припинялася.