26 бер. 2023

Swatch Art Journey переносить шедеври на наші зап'ястя.

 

Коли ви вперше бачите перед собою один із найзнаменитіших в світі витворів мистецтва, вас переповнює маса емоцій. Ви відчуваєте неймовірне відчуття. Те почуття, коли перед вами відкривається зовсім новий світ, світ мистецтва, що вражає своєю багатогранністю, цікавими та унікальними сюжетами.

Коли перетинаються мистецтво та світ Swatch, відбуваються дивовижні речі.
Завдяки Swatch з'явилася можливість внести більше мистецтва в життя людей.

2023 рік знаменний відкриттям ще одного розділу художнього шляху Swatch. Це п'ять капсульних колекцій, які випущені із середини березня до травня. Весь асортимент нагадує захоплюючу пригоду, що відбувається в різні епохи історії мистецтва, від Боттічеллі до Ліхтенштейна.

Swatch відтворює десять унікальних шедеврів у своєму фірмовому стилі GENT, NEW GENT та грайливо-провокаційному стилі.


- Swatch x MoMA відзначає 100-річчя від дня народження Роя Ліхтенштейна.

- Swatch x Magritte віддає шану художнику-сюрреалісту до його 125-річчя від дня народження. 
- Swatch x LE GALLERIE DEGLI UFFIZI оспівує красу природи та чарівну жіночність мистецтвом відомого маестро епохи Відродження Сандро Боттічеллі. 
- Swatch x LOUVRE ABU DHABI об'єднує енергію «The Great Wave Off Kanagawa» Хокусая з величною та дивовижно загадковою «Astrolabe».
Деталі про останні три моделі годинників Swatch Art Journey поки не розголошуються, але Swatch натякає, що наступні моделі годинників з Swatch Art Journey сподобаються поціновувачам вуличного мистецтва.

Любов Swatch до мистецтва бере свій початок із 1985 року. Swatch завжди прагнув до того, щоб світ мистецтва став більш демократичним та відкритим.
Swatch об'єднав зусилля зі всесвітньо відомими музеями, щоб відтворити деякі з найвідоміших творів мистецтва в рамках нової серії «Подорож до музею». Rijksmuseum in Amsterdam (2018) та музей Thyssen-Bornemisza у Мадриді (2018 р.) були першими майданчиками, що відчинили свої двері для Swatch, за якими швидко пішли Лувр у Парижі (2019 р.), Музей сучасного мистецтва в Нью-Йорку ( 2021 р.) та Центр Помпіду в Парижі (2022).