18 груд. 2022

Святкова колекція Swatch традиційно представлена моделями з оригінальними дизайнами, котрі примітні грайливістю, кольором та зухвалістю!
Holiday Special переосмислює одну з найзнаковіших швейцарських моделей Swatch, DIE GLOCKE, і рясніє грайливими деталями та вельми оригінальним і незвичайним оздобленням, від дзвіночків на ремінці до золотистої окантовки, яка стане предметом обговорення на будь-якому святковому заході.
В новій святковій колекції представлено ще шість моделей. Кожну з них прикрашають кристалами та особливі оздоблення, що чудово передають дух свят і здатні викликати посмішку та створити святковий настрій, коли настане час відкривати подарунки.
GOLDEN MERRY присвячений легенді Swatch DIE GLOCKE та надає святкового сяйва традиційному швейцарському мистецтву вирізання з паперу. Вишитий гостролист на ремінці годинника поєднується із золотою обробкою з окантовкою та дзвіночками. Святкові вогники прикрашають край циферблату, що прикрашений мереживними силуетами омели, ялин, швейцарського шале і, звичайно ж, Санта-Клауса. Корпус та скло цієї святкової моделі виконані з біоматеріалу.
Жоден Swatch Holiday Special не обходиться без надзвичайно гарної упаковки, та GOLDEN MERRY забезпечує це та багато іншого. На зворотному боці упаковки на вас чекає сюрприз: шість блискучих прикрас, якими можна прикрасити святкову ялинку.
Святкова колекція включає Swatch вперше з новою комбінацією матеріалу BIOCERAMIC і кристалів для трьох моделей GENT BIOCERAMIC. Інтенсивний блиск із прохолодним і стильним відтінком. Годинники SPARKLE NIGHT, PERFECT PLUM та SPARKLE SHINE з кристалами та дзеркальними отворами на циферблаті асоціюються з кратерами Місяця.
Swatch створила цікавий новий тривимірний мерехтливий ефект для моделей SKIN IRONY 38, прикріпивши кристали до скла, а не циферблата. Любов Swatch до грайливості та любов до поєднання різних відтінків можна знайти в різних ремінцях для годинників. У BRIGHT BLAZE ошатний білий ремінець із натуральної шкіри, а в DARK SPARK більш таємничий і приємний на дотик чорний шкіряний ремінець із оксамитовим оздобленням. GLEAM TEAM є яскравим відтінком із перламутровим покриттям синього кольору на ремінці з натуральної шкіри.