11 лип. 2019

Proteam Special створений за мотивами дуету Proteam, для пляжного волейболу Anouk Vergé-Dépré і Joana Heidrich. Це нове доповнення до Swatch X You під назвою SIDE OUT!, що є яскравим продовженням першого дизайну Nico Vuignier, C'EST BIEN NILS.
Літня атмосфера та яскрава палітра теплих відтінків, надихнули чилійського ілюстратора, художника, дизайнера та письменника Gabriel Ebensperger на створення барвистого дизайну, в якому відчувається сплеск гострих відчуттів та задоволення від спорту JoAnouk.
Пляжний волейбол — вид спорту, який асоціюється з морем сонцем і піском. Анук і Джоана кажуть, що сміливість, командний дух та пристрасть до пляжного волейболу роблять його унікальним.
Це не просто гра, це корисні уроки, які потрібно викладати гравцям. Виклик, що приносить дуету масу задоволення і, звичайно ж, перемогу!
«Ви завжди стикаєтеся з ситуаціями, які вимагають творчого підходу. Особливо, коли ви розвиваєтеся, як невелика команда. Це може бути під час матчу або тренування — ми залишаємося людьми, а креативність допомагає у вирішенні складних завдань», - кажуть Анук і Джоана.
SIDE OUT! — енергійне продовження цієї творчості. З рожевими, фіолетовими, синіми та зеленими відтінками і загостреними геометричними формами, SIDE OUT! застиг у часі — і це прекрасно, в дизайні ви завжди знайдете щось іще, наприклад, морозиво, кавун, iPod, веселку та багато іншого.
Джоана і Анук за свою вражаючу кар'єру виграли титул чемпіона світу до 21 року та звання швейцарського MVP. У складі різних команд вони пройшли відбір на Олімпійські ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро. У 2017 році вони об'єдналися, як команда з двох чоловік.
SIDE OUT! — це їх інтерпретація пляжного волейболу.