8 серп. 2022

Компанія Swatch, яка завжди підтримує мистецтво вшосте виступає в якості головного партнера 59-ї Міжнародної художньої виставки La Biennale di Venezia. На виставці At Arsenale's Sale d'Armi в рамках Swatch Faces будуть представлені роботи п'яти колишніх художників-резидентів Swatch Art Peace Hotel. В тому числі роботи Marcelot. At Giardini — швейцарця з бразильським корінням. На виставці буде представлена робота THE DESCRIPTION OF THE WORLD тайського художника Navin Rawanchaikul. Венеція знаходиться в самому центрі інсталяції, яка оформлена як центр міграції. Хто може запропонувати своє бачення цього краще ніж не італійський художник? В своїй інсталяції Навин долає національні, часові та культурні бар'єри, щоб поділитись унікальним поглядом на досвід мігрантів. В ній є щось більше, ніж може здаватися на перший погляд. Розглядаючи роботу з близької відстані, ви побачите зворушливий лист, якого Навін написав Марко Поло, порівнюючи їхні подорожі між Сходом та Заходом із різницею в цілих 700 років. Багатошарова інсталяція – справжнє свято почуттів. Тут ви зможете побачити, почути та прочитати.

Відповідно до традиції Swatch, Навін також створить Swatch Art Special, який буде випущений в 2022 році на Biennale Arte.

З 2011 року понад 450 художників-резидентів із 54 країн називали Swatch Art Peace Hotel своєю домівкою на період до 6 місяців. Швейцарський художник бразильського походження Marcelot освоює безліч різних технік, щоб втілити задум, який є основою його творів. В роботах «Наполеон Бонапарт» та «Венеціанський лев» можна побачити контрасти та виклики. В них легендарний лев Святого Марка протистоїть спадщині Наполеона.

Корейський художник Hoyoon Shin створює тривимірні роботи за допомогою контрастних матеріалів, таких як папір або тонка залізна пластина. Скульптура представлена на виставці, створена з венеціанських газет та вишуканих тканин, відібраних з колекції Rubelli.

Китайський художник Xue Fei – візуальний художник, який досліджує давні китайські міфи. В своїх роботах він використовує незвичайні матеріали для малювання та створення унікальних текстур, тоді як китайський художник Tang Shu зображує природні об'єкти, використовуючи прямі, складені мазки, які звільняють його картини від двох вимірів. Китайський художник Landi відомий створенням барвистих колажів.