1 лют. 2022
Swatch представляє нову чудову колекцію у співпраці з найвідомішим американським коміксом: Swatch x Peanuts! Ласкаво просимо до світу містера Шульца і ви знайдете на своєму зап'ясті всіх героїв цього культового коміксу, таких як Чарлі Браун, Снупі, Вудсток, Люсі, Лінус... які перенесуть усіх нас у дитинство!

#1 HeeHeeHee

HeeHeeHee показує танцюючого Снупі на циферблаті та спантеличеного Вудстока на браслеті. Swatch пропонує мінімалістський дизайн у темно-синьому кольорі.

#2 Klunk!

Люсі – амбітна дівчина з сильним характером. З Klunk! Swatch вловлює її зухвалу енергію. Ми бачимо, як вона атакує числа на циферблаті катаючись на гойдалці.

#3 Grande Bracchetto

Два світи об'єднуються на циферблаті Grande Bracchetto, а Снупі позує перед швейцарським прапором – данина поваги до витоків Swatch. Снупі мріє вирушити в пригоду, але ніколи не наважується відійти від своєї будки. Цей монохромний годинник, від астронавта Снупі до шеф-кухаря Снупі, відображає всі аспекти його альтер-его.

#4 Pow Wow

Для шанувальників Чарлі Брауна яскраво-жовта модель Pow Wow відзначає його легендарну незграбність. Ми бачимо, як він катається на скейтборді на циферблаті, і виявляємо всі кумедні ситуації, в яких він опиняється на жовтому ремінці в чорно-білій ілюстрації.

# 5 Smak!

Smak! це ретро-модель колекції, дизайн якої натхненний епохою Peanuts 1960-70-х років, на якій зображені Люсі, Снупі, Чарлі Браун, Вудсток, Саллі та Лінус.

#6 First Base

Найвідоміший жарт у Peanuts — це неблагополучна сусідська бейсбольна команда, очолювана Чарлі Брауном. First Base – це данина поваги спорту, який зібрав усю банду на циферблаті. Свотч не преминув внести свій індивідуальний підхід із м'ячем та бейсбольною рукавичкою на стрілках.