Регіон: Україна

Офіційний інтернет-магазин швейцарських годинників SWATCH (044) 501-57-26, (050) 468-60-99. Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Вопросы и ответы

 • ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

 • ЩО ТАКЕ КВАРЦЕВИЙ МЕХАНІЗМ?

  Кварцові годинники використовують коливання кристалу кварцу для визначення часу. У всіх моделях Swatch використовуються кварцові механізми, за винятком автоматичних годинників (сюди входять всі моделі System51). При електронному збудженні кварц видає коливання фіксованої частоти. Кристалічний генератор - це електронний ланцюг, який використовує механічний резонанс п'єзоелектричного кристала для формування електронного сигналу чітко визначеної частоти. Ця частота зазвичай використовується для визначення часу (наприклад, у наручних годинниках), для реалізації стабільного тактового сигналу в ІМС і стабілізації частоти в радіопередавачах і приймачах. Кристал кварцу - найпоширеніший тип п'єзоелектричного резонатора, генераторні ланцюги, виготовлені на його основі, називаються «кристалічними генераторами». Іншими словами, кварц - це джерело стабільних коливань, який видає регулярні імпульси. Імпульси передаються на коліщатки стрілок за допомогою інтегральної мікросхеми.

 • ЩО ТАКЕ АВТОМАТИЧНИЙ ГОДИННИК?

  Swatch Automatic і Sistem51 представляють собою серії механічних годинників з автопідзаводом. Енергія для роботи годинника виходить за рахунок природної кінетичної енергії, яка генерується рухом руки власника, а не від батареї. Автоматичні годинники більшою мірою схильні до впливу температурних коливань, ударів і особливостей використання. Тому автоматичні годинники не так точні, як кварцові, і можуть «запізнюватись» на -10- 40 секунд в день. Наш досвід показує, що тільки нові механічні годинники мають схильність до неточності. Згодом вони саморегулюються.

   

  Автоматичні: Від -10 до +40 секунд в день

  Автоматичні (хроно): ± 20 (0-40) секунд в день

  Sistem51: Від -5 до +15 (± 10) секунд в день

 • ЩО ТАКЕ AUTOQUARTZ?

  Swatch Autoquartz - це технологія, яка об'єднує переваги безбатарейного автоматичного механізму з точністю і надійністю кварцу. Кінетична енергія, що генерується осцилюючими вагами в Autoquartz, трансформується в електричну. Ця енергія запасається в конденсаторі і відстежується невеликий електричною схемою і кварцовим генератором, який забезпечує точність, характерну для кварцових годин. Конденсатор утримує досить енергії для роботи годин протягом 100 днів.

 • ЩО ТАКЕ ХРОНОГРАФ?

  Хронограф - це годинник з функцією зупинки. Цей додатковий механізм дозволяє записувати і вимірювати короткі тимчасові відрізки. Натискання відповідних кнопок зупиняє, запускає і скидає стрілки хронографа (секунди, хвилини, години) в початкове положення. Посібник містить покрокові інструкції до функцій хронографа.

 • ЩО ТАКЕ ХРОНОМЕТР?

  Це годинник, точність і надійність яких перевірена в офіційних контрольних центрах і підтверджена офіційним сертифікатом COSC (Official Swiss Chronometer Testing Institute).

 • ЩО ТАКЕ GMT - ЧАС ЗА ГРІНВІЧСЬКИМ МЕРИДІАНІВ - НА МОЄМУ ГОДИННИКУ SWATCH?

  Грінвіч, Англія, є точкою відліку для часового поясу GMT (середній час за Гринвічем) з 1884 р GMT також називають часом по грінвічським меридіаном, так як він вимірюється по лінії Гринвіча меридіану в Королівській обсерваторії Грінвіча. Грінвіч - це місце, від якого відраховуються всі часові пояси.

 • ЩО ТАКЕ UTC - КООРДИНУВАНИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ЧАС - НА МОЄМУ ГОДИННИКУ SWATCH?

  Координований універсальний час (UTC) - це основа громадянського часу. Цей 24-годинний стандарт часу базується на високоточних атомних годинниках і обертанні землі.

  Стандарт часу UTC використовується по всьому світу. Центри часу синхронізують - або координують - свій годинник, тому час називається координованим.

  Два компонента використовуються для визначення UTC:

  Міжнародний атомний час (TAI): Тимчасова шкала, яка об'єднує дані 200 високоточних атомних годин по всьому світу і є основою для швидкості обертання наших годин.

  Універсальний час (UT1), також відоме як астрономічний або сонячний час, визначається обертанням землі. Воно використовується для порівняння часу TAI з фактичної довжиною дня на Землі.

  Часові пояси по всьому світу виражаються як позитивне або негативне зміщення відносно UTC. Як нульової точки UTC також позначається як час Зулу (Z). При описі часових поясів UTC часто вказується як GMT, хоча, строго кажучи, UTC (атомна тимчасова шкала) тільки приблизно відповідає GMT.

 • ЩО ТАКЕ УДАРОСТІЙКИЙ ГОДИННИК?

  Маркування Shock Resistant позначає годинник, накопичений вплив на точність яких після стандартизованих ударів не перевищує 2 секунди в день для кварцових годинників і 60 секунд для годинників інших типів (стандарт ISO 1413, заснований на моделюванні удару годинника при випадковому падінні з висоти 1 м на горизонтальну поверхню з твердого дерева, і еквівалентний стандарт швейцарської годинникової галузі NIHS 91-10).

 • ЧИ Є ГОДИННИК SWATCH ВОДОСТІЙКИМ?

  Ми вказуємо, що Swatch є водостійкими при тиску 3, 10 або 20 бар в залежності від моделі годинику. Ці позначення відповідають тиску, яке діє під час тесту на водостійкість відповідно до нормативом ISO 22810 або гідростатичного тиску на глибині 30 м, 100 м і 200 м. Всі моделі Swatch залишаються водостійкими, за умови що заводна головка, кнопки, скло і ущільнення залишаються неушкодженими. (Заводну головку і кнопки можна використовувати під водою!)

 • ЩО ТАКЕ ТЕЛЕМЕТР?

  Функція телеметрії (сторметр) вказана на циферблаті або кільці моделей Swatch «Take Some Minutes - YCS481» і «Rosso Furore - YCS494G» (з професійного словника годинникової справи).
  Це інструмент вимірювання відстані. У годинниковій справі цей термін позначає таймер або хронограф з каліброваним циферблатом, який дозволяє вимірювати відстань, виходячи з швидкості звуку в повітрі при температурі 0 ° C, v = 331,5 м в секунду. Час, що минув між спалахом вибуху (вогнепальна зброя, блискавка), і шумом від нього дозволяє прочитати відстань між спостерігачем і спалахом.

 • ЩО ТАКЕ SWATCH ACCESS?

  Swatch Access - це багатофункціональний інтерактивний годинник Swatch з вбудованою пам'яттю. Мікрочіп, що міститься в годиннику, може зберігати різні дані, в той час як антена використовується для обміну даними з терміналом для читання вмісту мікрочіпа. Управління всією системою здійснюється за допомогою комп'ютерної програми. Swatch Access / Snowpass легко інтегрується з такими додатками, як продаж квитків, ключі, стягування плати та доступ до мережі.

 • ЯКІ ГОДИННИКИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ЯК SNOWPASS?

  Годинники Swatch Snowpass вказують час і включають безконтактний чіп (RFID), який представляє собою функціональну альтернативу безконтактними картками.

  Існує дві версії Snowpass на основі різних технологій чіпів RFID: RFID 125 кГц (стара версія) і RFID 13,56 МГц

 • ЩО ТАКЕ ТАХОМЕТР SWATCH?

  Циферблат на лицьовій хронографі використовується для вимірювання швидкості в метрах або кілометрах в годину (але не в милях). У більшості моделей Swatch Chrono тахометричних шкала на циферблаті (кільці) дозволяє зчитувати вимірювання швидкості в кілометрах в годину (км / год). Вимірювання швидкості необхідно виконати в межах інтервалу 60 секунд для відстані 10, 100 або 1000 м. Для вимірювання 1000 м цифра на тахометрічеськой шкалою відповідає швидкості в км / год. Для вимірювання 100 м цифру на тахометрічеськой шкалою слід розділити на 10 для отримання швидкості в км / год. Для вимірювання 10 м цифру на тахометрічеськой шкалою слід розділити на 100 для отримання швидкості в км / год.

 • ЯКИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ НОВОЇ БАТАРЕИ?

  Від 2 до 3 років в залежності від розміру батареї і функцій. Наприклад, термін служби батарей хронографів може бути менше, ніж у моделей Swatch Original Gent.

 • ЩО ТАКЕ ФУНКЦІЯ ІНТЕРНЕТ-ЧАСУ SWATCH?

  Це універсальна служба часу, створена компанією Swatch. Це новий спосіб відстежувати час, більше немає часових поясів, і всі події в світі відбуваються одночасно. Функція інтернет-часу розділяє 24 години (добу) на 1000 одиниць, які називаються бітами. 1 біт представляє 1 хвилину, 26,4 сек. Інтернет-час відображається як @ і три цифри, від @ 000 до @ 999. Інтернет-день починається опівночі (@ 000) в Бієль, рідному місті Swatch.

 • ЩО ТАКЕ EOL?

  Закінчення терміну служби (EOL), яке позначається миготливим екраном або рухом стрілок, вказує на те, що заряд батареї закінчується. Функція EOL в основному використовується на продуктах з іонним акумулятором.
  На Swatch Touch: цифри починають мерехтіти. Це триватиме 3 години, після чого миготіння зупиниться. Solar: секундна стрілка зупиниться на кілька секунд, а потім «перестрибне» кілька секунд для повернення до правильного часу. Безумовно, сигнал EOL припиниться після зарядки.

 • ЩО ТАКЕ КАМІННЯ?

  Годинники Swatch Automatic містять 23 каміння, а годинник Irony Automatic (і Irony Diaphane Automatic) - 21 каміння, як зазначено на задній стороні механізму.

 • КОЛЕКЦІЯ

 • ЩО ТАКЕ КОЛЕКЦІЯ?

  Колекція - це група виробів, пов'язаних певним стилем (наприклад, колекція весна-літо або осінь-зима).

 • ЩО ТАКЕ BIJOUX?

  Bijoux - це ім'я ювелірної колекції Swatch.

 • ЩО ТАКЕ ORIGINALS?

  Originals означає оригінальне сімейство годинників Swatch, яке почалося з моделі Swatch Gent.

 • ЩО ТАКЕ .BEAT?

  Цифрове сімейство Swatch. Моделі .beat відображають інтернет-час.

 • ЩО ТАКЕ SKIN?

  Skin - це одна з колекцій Swatch. Skin - це найтонша колекція годинників Swatch, їх товщина складає 3,9 мм. Приклади Skin.

 • ЩО ТАКЕ IRONY?

  Irony - це наручний годинник з нержавіючої сталі та алюмінію і різноманітним дизайном. Приклади Irony.

 • ЩО ТАКЕ DIGITAL?

  Колекція Digital складається з багатофункціональних цифрових годинників і включає моделі Touch і Beat.

 • ЩО ТАКЕ GENT?

  Gent позначає моделі з першої колекції Swatch. Діаметр циферблата становить 34 мм.

 • ЩО ТАКЕ NEW GENT?

  New Gent - це нова колекція, запущена в 2010 г. Діаметр циферблата становить 41 мм.

 • ЩО ТАКЕ LADY?

  Годинники Swatch, розроблені спеціально для жінок. Їх корпус схожий на корпус Gent, але менший за розміром. Розмір корпусу Lady становить 25 мм, розмір корпусу Gent - 34 мм.

 • ЩО ТАКЕ DIAPHANE?

  Колекція Diaphane складається з класичних і спортивних годинників Swatch. Для їх корпусу характерне поєднання алюмінію і прозорого пластика.

 • ЩО ТАКЕ FUN BOARDER?

  Годинники Swatch Fun Boarder об'єднують в собі альтиметр, ключ Snowpass і стильний аксесуар

 • ЩО ТАКЕ JELLY IN JELLY?

  Jelly in Jelly трохи більше Gent. Ці моделі відрізняються більш гнучким дизайном і формою.

 • ЩО ТАКЕ NABAB?

  Надійна важка модель з колекції Irony.

 • ЩО ТАКЕ POP?

  Яскрава і стильна модель з сімейства Originals.

 • ЩО ТАКЕ POP?

  Яскрава і стильна модель з сімейства Originals.

 • ЩО ТАКЕ SQUARE?

  Модель Square має квадратний корпус.

 • ЩО ТАКЕ TOUCH?

  У годиннику Swatch Touch використовуються цифрові екрани і технологія, включаючи сенсорні екрани, для реалізації спеціальних функцій.

 • ЩО ТАКЕ X-LARGE?

  X-Large має ту ж форму, що Gent, але ця модель більше на 30%.

 • ЩО ТАКЕ CHRONO?

  Chrono - це годинник Swatch з функцією секундоміра. Вони визначають час з точністю до секунди і містять спеціальну тахометричних шкалу.

 • ЩО ТАКЕ LOOMI?

  При легкому натисканні на циферблат день змінюється на ніч, нічний циферблат можна читати в темряві.

 • ЩО ТАКЕ CHRONO PLASTIC?

  Годинники Swatch Chrono Plastic об'єднують міцні матеріали, придатні для використання в спорті, і точні кварцові хронометричні механізми. Характерні особливості включають міцні силіконові ремінці, прогумовані пластикові корпуси, стильне кільце, що обертається, великі і зручні кнопки і заводну головку.

 • ЩО ТАКЕ SCUBA? (SCUBA 200)

  Водостійкість на глибині до 200 метрів, висока розбірливість і кільце, що обертається дозволяють відслідковувати час під водою.

 • ЩО ТАКЕ FUN SCUBA?

  Водостійкість до 200 метрів, великі і яскраві спортивні годинники.

 • ЩО ТАКЕ MAXI?

  Дуже велика версія Swatch Gent (майже 2 метри), яку можна повісити на стіну.

  Довжина: 210 см

  Ширина ремінця: 14,5 см

  Діаметр циферблата: 38 см

  Товщина циферблата: 8 см

 • ЩО ТАКЕ AQUACHRONO?

  Aquachrono - це годинник для дайверів з функцією секундоміра.

 • ЩО ТАКЕ (IRONY) RETROGRADE?

  Хронограф з напівкруглим циферблатом, стрілки повертаються до нуля.

 • ЩО ТАКЕ MUSICALL?

  Власники Swatch Musicall чують музику, коли включається будильник, і можуть вимкнути її, натиснувши кнопку. Всі функції контролюються заводний головкою.

 • ЩО ТАКЕ PUZZLE MOTION?

  Swatch Jelly in Jelly циферблат, який постійно змінюється подібно калейдоскопу і повертається до вихідного зображення щогодини.

 • ЩО ТАКЕ STOP?

  Годинники Stop можна перетворити в секундомір простим натисканням кнопки.

 • ЩО ТАКЕ SOLAR?

  Swatch Solar - це годинник, що живляться сонячною енергією. При низькому заряді секундна стрілка буде рухатися з четирехсекундним інтервалом. Таким чином ви дізнаєтеся, що прийшов час для підзарядки від джерела світла.

 • ЩО ТАКЕ IRONY THE CHRONO?

  Irony The Chrono має великий міцний сталевий корпус з тахометричною шкалою на кільці і індикатором дати на циферблаті, а також надійний ремінець або металевий браслет.

 • ЩО ТАКЕ LUSTROUS BLISS?

  Lustrous Bliss - це модель SKIN зі 174 справжніми діамантами, яка наслідує традиції моделі Hollywood Dream, шедевра Swatch, який вийшов в 1990 р і отримав широке визнання.

 • ЩО ТАКЕ DIAPHANE ONE?

  Diaphane One - це легкі механічні самозавідні годинники, виготовлені з пластика і алюмінію.

 • ЩО ТАКЕ SPIDOME?

  Годинники Spidome розроблені в традиціях паризької і міланської високої моди.

 • ЩО ТАКЕ IRONY SQUARE LADY?

  Модель Irony Square Lady характеризується міцним квадратним корпусом і склом (кришталь), яке може бути квадратним або прямокутним.

 • ЩО ТАКЕ PLATINE TRESOR MAGIQUE?

  Ведикий корпус і заводна головка з платини 950 роблять Tresor Magique по-справжньому ексклюзивними годинами. У цьому годиннику використовується автоматичний механізм і шкіряний ремінець. Модель зроблена обмеженою серією 12999 примірників, і кожен з них пронумерований.

 • ЩО ТАКЕ NEW IRONY CHRONO?

  Моделі New Irony Chrono мають великий корпус з нержавіючої сталі (43 мм, раніше 40 мм) і точно відкалібрований хронографічний механізм.

 • ЩО ТАКЕ BIG CLASSIC?

  Моделі Big Classic мають великий (41 мм) циферблат і класичне оформлення.

 • ЩО ТАКЕ SISTEM51?

  Моделі SISTEM51 об'єднують перший повністю автоматичний механізм з привабливим дизайном, що включає елементи механізму.

 • ЩО ТАКЕ SCUBA LIBRE?

  Scuba Libre - це годинник для дайверів, які ведуть здоровий спосіб життя.

 • ПІСЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ПОКУПКИ

 • ЯК ЗНАЙТИ ВІДПОВІДНУ БАТАРЕЙКУ ДЛЯ МОЇХ ГОДИННИКІВ SWATCH?

  Номер батарейки повинен бути надрукований на батарейці. Якщо вона загублена, його можна знайти на тильній стороні корпусу годинника. Див. Додаткові відомості в списку батарейок.

 • ЯК ЗАМІНИТИ БАТАРЕЙКУ?

  Щоб змінити батарейку віднесіть годинник в будь-який роздрібний магазин Swatch, і продавець допоможе вам. Список магазинів доступний в розділі Пошук магазинів.

 • ЩО РОБИТИ, ЯКЩО МІЙ МЕТАЛЕВИЙ РЕМІНЕЦЬ АБО БРАСЛЕТ ПОТРЕБУЄ РЕГУЛЮВАННЯ?

  Є три варіанти:
  Віднести годинник в місцевий ювелірний магазин (за окрему плату).
  Віднести годинник в магазин Swatch. Список магазинів Swatch можна знайти тут.
  Крім того, ви можете віднести годинник в найближчий сервісний центр Swatch. Список всіх сервісних центрів Swatch можна знайти тут.


  Не забудьте покласти в посилку супровідний лист з інформацією про те, що повинно бути зроблено. Крім того, необхідно вказати контактні дані, включаючи номер телефону та адресу електронної пошти.

 • ДЕ МОЖНА ПРИДБАТИ РЕМІНЕЦЬ ДЛЯ ЗАМІНИ, БАТАРЕЙКИ АБО ЛЮЧОК БАТАРЕЙКИ?

  Змінні ремінці, батарейки і кришки батарейного відсіку можна придбати в найближчому магазині Swatch. Список магазинів доступний в розділі Пошук магазинів. Якщо ви перебуваєте на відстані автомобільної поїздки від магазину, ми можемо відповісти на ваші запитання по телефону. Інший варіант: зв'язатися з найближчим сервісним центром.

 • МІЙ ГОДИННИК SWATCH НЕ ПРАЦЮЄ. ЩО РОБИТИ?

  Ви можете звернутися в будь-який магазин Swatch або безпосередньо в Сервісний Центр з копією чека і гарантією на годинник. Список магазинів доступний за посиланням.

   

  Якщо у вашому регіоні немає магазину Swatch, ви можете відправити годинник в Сервісний центр без посередників.

  Будь ласка, не забудьте додати супровідний лист, з описом того, що необхідно зробити. Ви повинні також включити ваші контактні дані: (ПІБ, контактний email адреса та телефон).

 • МІЙ ГОДИННИК SWATCH НЕ ПРАЦЮЄ. ЩО РОБИТИ?

  Ви можете звернутися в будь-який магазин Swatch або безпосередньо в Сервісний Центр з копією чека і гарантією на годинник. Список магазинів доступний за посиланням.

   

  Якщо у вашому регіоні немає магазину Swatch, ви можете відправити годинник в Сервісний центр без посередників.

  Будь ласка, не забудьте додати супровідний лист, з описом того, що необхідно зробити. Ви повинні також включити ваші контактні дані: (ПІБ, контактний email адреса та телефон).

 • ЯК ВИЗНАЧИТИ РОЗМІР МОГО ЗАП'ЯСТЯ?

  Див. відомості щодо визначення розміру зап'ястя у нашій PDF-інструкції.

 • ДЕ ЗНАЙТИ МАГАЗИН SWATCH?

  Щоб знайти магазин Swatch, скористайтеся розділом "Де купити".

 • ІНФОРМАЦІЯ ПРО SWATCH CLUB

  Swatch Club - це розваги, joie de vivre, позитивна провокація - і, безумовно, люди. Люди, які хочуть прожити життя по повній і розділяють пристрасть до Swatch. Наше співтовариство зустрічається на ексклюзивних заходах по всьому світу, зустрічається з художниками, зірками спорту і знаменитостями.

  Приєднуйтесь до клубу! www.swatch.com/register

 • ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ SWATCH CLUB?

  Swatch Club включає кілька рівнів:

  Starter

  Реєстрація рівня Starter безкоштовна, це ваш перший крок у дивовижний світ Swatch Club!

  Запрошуйте друзів! Все, що вам потрібно, - це створити обліковий запис за адресою www.swatch.com/register.

  Premium

  Якщо вам недостатньо рівня Starter, ви можете легко перейти на рівень Premium. Учасник рівня Starter може придбати поточні клубні годинник і зареєструвати свій 12-значний код на сайті. Рівень Premium діє один рік і надає доступ до переваг Swatch Club як в мережі, так і за її межами. Ви можете прочитати про них на нашому сайті за адресою www.swatch.com/clubbenefits

  Gold

  Стати учасником рівня Gold можна тільки вигравши щорічний конкурс Gold Member Contest, який відкритий для всіх учасників. Тема конкурсу змінюється щороку, але дух залишається незмінним: продемонструйте свою пристрасть Swatch! Якщо ви станете одним з переможців конкурсу, то отримаєте статус Gold і його ексклюзивні переваги в мережі і за її межами.

 • Онлайн - магазин

 • ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

 • ЯКІ ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ В ОНЛАЙН-МАГАЗИНІ SWATCH?

  Купуючи в нашому онлайн-магазині, ви можете бути впевнені, що ви купуєте оригінальний товар з максимальною гарантією безпеки. Наш магазин є офіційним інтернет-магазином Swatch на території України. На товари Swatch, придбані в неавторизованих магазинах, не поширюється міжнародна гарантія і не гарантується оригінальність товарів.

 • ЩО ТРАПИТЬСЯ, ЯКЩО Я ПРИДБАЮ ТОВАРИ SWATCH В НЕАВТОРИЗОВАНОМУ МАГАЗИНІ?

  Ми не можемо гарантувати оригінальність товарів Swatch, придбаних в неавторизованих магазинах. На такі товари не поширюється міжнародна гарантія. У разі придбання товарів Swatch в неавторизованих магазинах, ми рекомендуємо Вам повернути товари в неавторизований магазин.

 • ЯК Я МОЖУ ДІЗНАТИСЯ АДРЕСА МАГАЗИНІВ SWATCH І ОФІЦІЙНІ ТОЧКИ ПРОДАЖУ?

  Наш інтернет-магазин є офіційним магазином SWATCH. Ви також можете знайти адреси інших точок продажів в розділі «Знайти магазин».

 • МІЙ АКАУНТ

 • ЯК СТВОРИТИ АККАУНТ?

  Натисніть на посилання «Мій аккаунт» на головній сторінці.
  У розділі «Новий користувач» заповніть необхідні поля.
  Натисніть «Відправити», щоб завершити реєстрацію.

 • ЧИ ЗАХИЩАЄ SWATCH МОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

  Ми надзвичайно серйозно ставимося до безпеки та конфіденційності Вашої персональної інформації користувачів і Відвідувачів Сайту. Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою Конфіденційності.

 • ЯК МЕНІ ВІДПИСАТИСЯ ВІД РОЗСИЛКИ SWATCH?

  У разі, якщо ви більше не хочете отримувати новини від SWATCH, натисніть на посилання «Відмовитися» внизу одного з листів від нас.

 • НА ЯКІ АДРЕСА ВИКОНУЄТЬСЯ ДОСТАВКА?

  Офіційний інтернет-магазин Swatch здійснює доставку в межах України.

 • КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

 • ПОШУК ГОДИННИКІВ

  Ви можете знайти потрібну Вам модель годинника, використовуючи рядок пошуку в правому верхньому куті екрану. Щоб дізнатися докладну інформацію про товар - натисніть на розділ «більше» на сторінці товару.

 • ДОСТАВКА

 • КОЛИ СУМА ЗАМОВЛЕННЯ БУДЕ СПИСАНА З МОЄЇ КАРТИ У РАЗІ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ ОНЛАЙН?

  Сума замовлення буде списана з Вашої картки відразу після отримання підтвердження транзакції від банку, що випустив карту.

 • КОЛИ БУДЕ ДОСТАВЛЕНЕ МОЄ ЗАМОВЛЕННЯ?

  Доставка всіх замовлень з офіційного інтернет-магазину Swatch виконується з понеділка по неділю.

 • ЯК МЕНІ УПЕВНИТИСЯ, ЩО ПРОЦЕС ОПЛАТИ В ОНЛАЙН МАГАЗИНІ SWATCH БЕЗПЕЧНИЙ?

  Ми дуже серйозно ставимося до питань безпеки і робимо все можливе для захисту Вашої інформації. Всі конфіденційні дані, включаючи інформацію про платіж, передаються в зашифрованому вигляді. Ми використовуємо SSL сертифікат на нашому сайті. При введенні даних перевірте, що зв'язок з інтернет-сайтом здійснюється через захищене з'єднання https: //

 • ПОВЕРНЕННЯ

 • ЧИ МОЖУ Я ПОВЕРНУТИ ТОВАР, ПРИДБАННИЙ НА САЙТІ?

  Ми сподіваємося, що Вам сподобається доставлений Товар, але може статися так, що ви захочете його повернути. У разі можливого повернення ми постараємося зробити цей процес якомога простішим.

  Якщо ви незадоволені товаром при отриманні або якщо Ви просто передумали, Ви можете повернути товар протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту отримання товару, забезпечивши його збереження, невикористаний стан і наявність всіх деталей. Ми повернемо вам сумму за товар, за винятком вартості доставки або будь-якого поштового збору, який справляється за повернення нам товару.

  З детальною інформацією ви можете ознайомитися в розділі Доставка і Повернення.

 • ЯК Я МОЖУ ПОВЕРНУТИ НАБУТИЙ ТОВАР?

  Для повернення товару необхідно:

  1. Заповнити заяву на повернення.

  2. У заяві, будь ласка, зверніть увагу на можливість вибору способу повернення грошових коштів, про які більш докладно зазначено в умовах продажу.

  3. Акуратно упакуйте товар до повернення в фірмову коробку інтернет-магазину Swatch, вкладіть товарний або касовий чек, заповнену заяву, копію документа, що посвідчує особу.

  4. Товар необхідно передати в повній комплектації, з усіма комплектуючими і повним комплектом приладдя.

  5. На коробці з замовленням вкажіть повну вартість вкладення і складіть опис вкладених товарів. Посилку з повідомленням відправте через Нову пошту

 • ЧИ МОЖУ Я ПОВЕРНУТИ ТОВАР, КУПЛЕНИЙ У РОЗДРІБНОМУ МАГАЗИНІ SWATCH?

  В даний момент ми не приймаємо повернення товарів, придбаних в роздрібних магазинах Swatch, через наш сайт. Товари, придбані на сайті https://swatch.ua/, не можуть бути повернуті в роздрібний магазин Swatch.

 • ЧИ МОЖУ Я СКАСУВАТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  Ви можете скасувати замовлення в будь-який момент до того, як замовлення було сформовано і відправлено. Будь ласка, зв'яжіться з нашою Службою підтримки за телефонами

  (044) 501-57-26, (050) 468-60-99 або надішліть нам лист на адресу електронної пошти info@swatch.ua в разі, якщо ви хочете скасувати замовлення.

 • ЧИ МОЖУ Я ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ПО ТЕЛЕФОНУ?

  Так, ви можете зробити замовлення у телефонному режимі за одним з телефонів (044) 501-57-26, (050) 468-60-99

 • ЧИ МОЖУ Я ПОВЕРНУТИ ТОВАР, КУПЛЕНИЙ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ SWATCH У РОЗДРІБНОМУ МАГАЗИНІ SWATCH?

  Товари, придбані на сайті https://swatch.ua/, не можуть бути повернуті в роздрібний магазин Swatch.

 • ЗАМОВЛЕННЯ

 • ЯК Я МОЖУ ДІЗНАТИСЯ, ЧИ МОЄ ЗАМОВЛЕННЯ БУЛО ВІДПРАВЛЕНЕ?

  Ви отримаєте лист на Вашу електронну пошту з інформацією про Ваше замовлення або SMS-повідомлення зі статусом замовлення.

 • ЩО РОБИТИ, ЯКЩО МЕНЕ НЕ БУДЕ ДОМА ПІД ЧАС ДОСТАВКИ?

  Якщо кур'єр не зможе виконати доставку через Вашу відсутность, Ви зможете перепризначити зручну для Вас дату доставки. (Не пізніше, ніж через 7 днів після першої спроби доставки).

 • ЯК Я МОЖУ ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  Робити замовлення у нас дуже легко, просто дотримуйтесь інструкції:

  1. Оберіть товари, які Ви хочете замовити.

  У меню на головній сторінці Ви можете вибрати товар, сортуючи їх по колекціях, матеріалами, кольорам і так далі. Також Ви можете скористатися рядком пошуку, щоб знайти товар, який Вас. Щоб дізнатися докладну інформацію про товар - натисніть на розділ «Детальніше» на сторінці товару.

  2. Помістіть товари в корзину

  Щоб помістити товар в корзину, виберіть кількість і розмір (якщо необхідно), потім натисніть на посилання «Додати в корзину».

  Ви завжди можете видалити товар з кошика або змінити кількість.

  Ви можете перевірити ваш кошик, натиснувши на посилання в верхньому правому куті екрану. Це дозволить Вам в будь-який час додати або видалити товар, а також змінити замовлення.

  3. Оформлення замовлення

  Коли Ви будете готові оформити замовлення, будь ласка, перевірте ще раз правильність всіх обраних товарів. Щоб оформити замовлення, дотримуйтесь інструкцій на екрані. Ви можете оформити замовлення без реєстрації на сайті, або створивши / використавши Ваш аккаунт. Натисніть на «Завершити замовлення», щоб перейти до оформлення замовлення.

  4. Доставка і оплата

  Для доставки замовлення нам знадобиться Ваша адреса для доставки замовлення і інформація про спосіб оплати. Оплату можна здійснити за допомогою банківських карт Visa, MasterCard, через PayPal і готівкою кур'єру.

  5. Завершення замовлення

  Перед тим як відправити замовлення, будь ласка, перевірте правильність зазначеної інформації. Після відправки замовлення Ви побачите підтвердження Вашого замовлення. Також ми зв'яжемося з Вами для уточнення дати і часу доставки і проінформуємо вас про статус замовлення і його зміни.

 • ЯК МЕНІ ПОДИВИТИСЯ ІСТОРІЮ МОЇХ ЗАМОВЛЕНЬ?

  Натисніть на посилання «Мій аккаунт» на головній сторінці. Як тільки Ви будете перенаправлені на сторінку Вашого аккаунта, перейдіть в розділ «Мої замовлення».

 • ОПЛАТА

 • ЧИ МОЖУ Я ЗМІНИТИ ЗАМОВЛЕННЯ, ЯКЩО ВОНО ВЖЕ СПЛАЧЕНО?

  На жаль, Ви не зможете змінити замовлення після оплати. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нашою Службою підтримки за телефонами (044) 501-57-26, (050) 468-60-99 або надішліть нам лист на адресу електронної пошти info@swatch.ua.

 • ЯК Я МОЖУ СПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  Ви можете оплатити замовлення за допомогою банківської карти, PayPal або готівкою кур'єру.