Регіон: Україна

Офіційний інтернет-магазин швейцарських годинників SWATCH (044) 501-57-26, (050) 468-60-99. Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Swatch Proteam Andy расплачивается своим запястьем Swatch Proteam Andy расплачивается своим запястьем

Станьте вільними зі SwatchPAY!

SwatchPAY! це можливість платити, надійно закріплена на вашому зап'ясті. За помахом руки ваш стильний аксесуар стає вашим квитком до повної свободи.

Ваші переваги

Під замовлення

* Обов'язкові поля

Під замовлення

* Обов'язкові поля

SwatchPAY! powered by Curve

SwatchPAY! об'єднався з Curve, щоб забезпечити новий рівень свободи для ваших повсякденних витрат.

Завантажити Curve
Curve
Curve

Як працює SwatchPAY!

SwatchPAY! використовує пасивний чіп NFC, вбудований в заводну головку годинника, для здійснення безконтактних платежів. Це як крихітна віртуальна платіжна картка всередині годинника. Він замінює конфіденційні дані вашої платіжної картки унікальними ідентифікаторами, які містять важливу платіжну інформацію без шкоди для вашої безпеки. І SwatchPAY! має сертифікат MasterCard. Досить дивно, правда?

Способи активації SwatchPAY!:

FAQстрелка правая

SwatchPAY! додаток від Wearonize

Завантажте SwatchPAY! програму для iPhone або Android, а потім активуйте годинник, підключивши платіжну картку Curve. Відскануйте наведений вище QR-код, щоб отримати доступ до програми на робочому столі, або знайдіть програму для свого телефону тут. Способи активації SwatchPAY!

Android iOS
Wearonize
Curve

Карти, які працюють зі SWATCHPAY!

Зверніться до свого банку для отримання додаткової інформації, якщо ваша карта з банку-учасника не підтримується SwatchPAY!

Афіловані Банки