Регион: Украина

Официальный интернет-магазин швейцарских часов SWATCH (044) 501-57-26, (050) 468-60-99. Заказы на сайте принимаются круглосуточно.

Flik Flak Acqualicious ZFCSP100

ZFCSP100

Flik Flak Acqualicious ZFCSP100

ZFCSP100
2 310 грн.
Нет в наличии
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА

Быстрая доставка

БЕЗОПАСНАЯ ОПЛАТА

Безопасная оплата

SWISS MADE

Swiss made

ГАРАНТИЯ SWATCH

Гарантия Swatch

Рая
Підбирала годинник на сайті Swatch.ua. Не бачивши годинник в очі, дуже складно розуміти підійдуть вони на дитячу руку чи будуть завеликі. Дякую менеджеру сайту, щоб підібрати вона мені скинула відео другої моделі але в такому же розмірі, У відео більш зрозуміло було, бо воно як наживо побачити. Звісно зробила замовлення. Через 1,5 місяця я отримала годинник і була дуже задоволена. Все як я собі і уявляла. Дякую менеджеру сайту!мммм
Костянтин
Як чоловік вирішив підійти до вибору прагматично та практично, але в мене донька!!!, тому всі мої аргументи були розбиті вщент, так як "Татусечко, вони такі красиві!!!"))))))) Дякую менеджеру за те, що таки мене переконав, що всі годинники цього бренду якісні, дитина дійсно поступово вчиться розумітись в часі (наразі вивчила о котрій я повинен повертатись з роботи і контролює по повній)))))). Він дійсно яскравий, колір моря чи океану, а ще підмітила донька, що він має кольори нашого прапору (честно кажучи я не зразу навіть зрозумів), але так заводна голівка жовтого кольору))))). Всім нам миру, а ваш магазин хай і надалі радує дітей.

2 шт.

Под заказ

* Обязательные поля