8 січ. 2023

Французький сноубордист та спортсмен Swatch Proteam Ксав'є Де Ла Рю та його маленька донька Марго надихнули SWATCH і FLIK FLAK на створення неймовірно милого дуету годинника TIME TOGETHER – для дорослих і зовсім маленьких сміливців, що підкорюють круті схили та горді гірські вершини!

Ці яскраві і неймовірно круті парні годинники створені SWATCH і FLIK FLAK — справжній шедевр годинникової майстерності, що підкреслює невидимий, але такий міцний зв'язок між батьками та дитиною. Ці годинники символізують те, що дійсно важливо.
На годиннику TIME TOGETHER, що передає яскраву та барвисту атмосферу обох брендів, зображені цікаві та милі персонажі, що відображені в кадрах руху на схилах. На перший погляд годинники виглядають однаково, але це не зовсім так. Вони мають безліч кумедних відмінностей щодо дизайну.
В снігових монстрів більше зубів та гостроти порівняно з дорослою конструкцією SLIDE MASTER. Ремінець і циферблат гарантують, що монстри, гори, удари блискавки справді чудово виглядатимуть на зап'ясті. В дизайні NEW GENT корпус, ремінець та застібка виконані з біоматеріалу.
SLIDE MONSTER — веселі монстри, розкидані по барвистому годиннику. FLIK FLAK POWER TIME допомагає дітям визначати час із повною впевненістю завдяки яскравому дизайну, що допомагає їм інтуїтивно розрізняти години та хвилини. Більше того, корпус та пряжка виготовлені з біоматеріалу, а ремінець — із перероблених ПЕТ-пляшок.
Барвисті моделі годинників TIME TOGETHER поставляються в яскравій упаковці з зображенням маленьких і великих монстрів, котрі мчать схилами на дошках та лижах.