Регіон: Україна

Офіційний інтернет-магазин швейцарських годинників SWATCH (044) 501-57-26, (050) 468-60-99. Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Доставка і повернення товару

ДОСТАВКА ТОВАРУ:

Самовивіз з магазину мережі «ZIFFERBLATT»

Як тільки наш співробітник зв'яжеться з вами і підтвердить замовлення, ви можете забрати його самостійно в будь-якому зручному для вас магазині мережі «ZIFFERBLATT».

Доставка по Києву (годинники, біжутерія)

Доставка по Києву здійснюється БЕЗКОШТОВНО * кур'єром в робочі дні з 10.00 до 19.00 з понеділка по п'ятницю.

Доставка по Києву (змінні ремені, запчастини)

Доставка змінних ремінців, що не були замовлені одночасно з годинником, здійснюється в будь-який зручний (Замовнику) авторизований відділ SWATCH в Києві протягом 14 днів. Якщо ремінець, на момент замовлення, є у вибраному замовником авторизованому відділі, то він (ремінець) бронюється і може бути придбанний день в день або в будь-який зручним день для Замовника.
Адресна доставка запасних частин (ременці, батарейки, кришки для годинників та ін.) є платною. Вартість послуги становить 40 грн., послуга заміни/втановлення - безкоштовно.

* Доставка оплачується Замовником у разі, якщо йде відмова від товару не з вини Продавця (тобто якщо причини відмови не пов'язані з невідповідністю товару замовленому або з наявністю зовнішніх недоліків).

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється компаніями "" Нова Пошта "", TNT, Deliveri, In Time. Терміни доставки від 1 до 4 днів. Додаткову інформацію про терміни доставки можна дізнатися на сайтах кур'єрських компаній:

Доставка є БЕЗКОШТОВНОЮ для замовлень (крім ременців, батарейок та інших запчастин). Терміни доставки від 1 до 3 робочих днів.

Порядок і терміни обробки замовлень:

  • Замовлення обробляються з понеділка по четвер з 9-00 до 17-30, в п'ятницю з 9-00 до 16-00.
  • Замовлення не обробляються в суботу та неділю, а так само в дні державних свят (державні вихідні заздалегідь вказуються на сайті).
  • Замовлення, які надійшли в неробочий час або під час вихідних або святкових днів, будуть оброблені в найближчий робочий день.

 * Замовлення на сайті приймаються цілодобово.Замовлення за телефоном та обробка замовлень здійснюються протягом робочого дня.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

  1. У разі повернення або обміну товару виїзд кур'єра (на Вашу адресу) здійснюється на платній основі і становить 50 грн. по Києву (інші міста України-відповідно до тарифів кур'єрської служби "Нова Пошта") "
  2. Товар підлягає обміну протягом 14 днів з дня покупки при наявності товарного чека та гарантійного талона згідно статті 4 Закону України "Про захист прав споживачів"
  3. Товар не підлягає обміну в разі механічних пошкоджень (подряпин, розбитого скла, пошкоджень браслета, відколів) або втрати допродажного виду в при експлуатації і з вини покупця.
  4. В інтернет-магазині SWATCH.UA проводиться обмін (повернення) тільки тих товарів, які були придбані в інтернет-магазині SWATCH.UA. Обмін (повернення) товарів придбаний в інших магазинах мережі "Циферблат" може бути проведений виключно в магазині, в якому здійснювалася покупка.

Для оформлення обміну (повернення) товару, придбаного в інтернет-магазині SWATCH.UA необхідно оформити заявку зателефонувавши за телефоном (044) 501-57-26 або (050) 468-60-99. Обмін товару проводиться протягом 3 робочих днів з моменту подачі заявки.